PRAIRIE HOUSE

КОТЕДЖ ПІД КИЄВОМ

Prairie House - це «Будинок в стилі Райта». Найскладніше в поставленій задачі було, спіймати стилістику і пропорції великого архітектора Ф.Л. Райта.
Один з основних принципів архітектури Райта це "притиснутий" покрівлею об`єм будинку, через який здається що висота поверху дуже низька і будинок має явно виражену горизонтальну композицію.
Другий принцип - це величезний винос покрівлі від фасаду, який дає натяк на японську традиційну архітектуру.
Третій принцип, це велика кількість критих терас, які так само розтягують спорудження по ділянці.
З огляду на пологий характер рельєфу і активної вертикальної рослинності, стилістика Райта особливо добре "вписалася" на ділянці під забудову.

Початок будівництва: 2014
Завершення будівництва: 4 квартал, 2015
Площа території: 0,35 га
Площа будинка: 380 кв.м
Кількість будинків: 1
Розташування: м. Буча, Україна
Особливу увагу зрадили функціонального зонування і планування будівлі. Практично вся планування це перетікання внутрішніх приміщень з вуличними критими терасами і ландшафтом. Будинок складається з двухсветного залу, їдальні, кухні, кабінету, гостьовий спальні і двох критих терас на першому поверсі. І 3х спалень з санвузлами і відкритої тераси на другому поверсі. Так само на ділянці є критий паркінг, який вдало підіграв в композиційному рішенні.

ПРИКЛАД ПЛАНУВАННЯ БУДИНКІВ
   Весь ландшафт опрацьований з невеликими посиланнями на японські сади. Мощення доріжок і в'їзний групи виконані з граніту.
   /НАШІ
   КОНТАКТИ
   Графік роботи відділу продажів:
   Пн.-Пт. - 08:00 - 20:00
   Сб. - 08:00 - 17:00