СОНЯЧНИЙ СХИЛ
КОТЕДЖНЕ МІСТЕЧКО У ЛІСНИКАХ ПІД КИЄВОМ

Сонячний схил - це затишне заміське містечко на трьох гектарах землі, яке складається 26 котеджів. В оточенні природи - але поруч з Києвом. Унікальне розташування Сонячного схилу приводить до балансу життя і роботи, поїздки по справах - і домашнього відпочинку. Тут всі власні комунікації і немає прихованих платежів за обслуговування. Тут безпечно і ніяких непрошених гостей, закрита територія, відеоспостереження та цілодобова охорона.

Початок будівництва: 2020
Завершення будівництва: 4 квартал, 2021
Площа території: 2,5 га
Площа будинків: від 132 до 190 кв.м
Кількість будинків: 26
Розташування: Києво-Святошинський район, Київська обл.
Сучасний єдиний архітектурний стиль котеджів містечка і, в той же час, індивідуальний підхід до проектних рішень для кожного будинку!

Оберіть ваш майбутній будинок в Сонячному схилі - котеджі від 110 кв.м до 250 кв.м!

СОНЯЧНИЙ СХИЛ - ЦЕ
Вдале місце розташування
Розвинена інфраструктура комплексу. Всього 21 км від Києва, що дозволяє безперешкодно за 20 хвилин дістатися до центру Києва.
1
Зелена територія
Місцечко оточене лісом, де можна робити прогулянки, відпочивати від міської метушні та просто насолоджуватись свіжим повітрям.
2
Екологічне будівництво
Використовуємо тільки сучасні та натуральні матеріали, тому в домі завжи буде панувати затишок та комфорт.
3
Сучасні проекти будинків
Будинки спроектовані за сучасними стандартами та єдиною архітектурною концепцією. Є можливість змінити планування на етапі будівництва. Територія під цілодобовою охороною.
4
Додаткова територія біля дому
Відпочинкова зона, мангал, бесідка або літній басейн - усе це поміститься у вас у дворі, так як біля кожного будинку є додаткова територія.
5
Унікальне містечко
Планування нашого котеджного містечка не лише якісно відрізнить ваш будинок серед інших, а й підкреслить особливості усього комплексу. На території власний дитячий майдінчик.
6
ПРИКЛАД ПЛАНУВАННЯ БУДИНКІВ
Left
Right
Молоді люди та сім'ї знайдуть друзів за інтересами, жителі будуть почувати себе частиною єдиного дружного співтовариства, а завдяки зонам відпочинку, власному дитячому майданчику, природі навколо, люди стануть наче сім'я, що живе в єдиній інфраструктурі.
/НАШІ
КОНТАКТИ
Графік роботи відділу продажів:
Пн.-Пт. - 08:00 - 20:00
Сб. - 08:00 - 17:00